Phi Phi

Phi Phi

Na ostrovech Phi Phi jsme udělali zastávku jen na 2 noci. Byla to spíš taková naše přestupní stanice. Něco speciálního jsme v itineráři neměli, nakonec jsme se rozhodli pro půldenní výlet lodí na známou pláž Maya Bay, šnorchlování a projížďku na kajaku.

Nalákáni jsme byli na opičí pláž, šnorchlování, krásnou Maya Bay pláž a západ slunce z lodi, tohle vše za 600 THB/osoba. Nicméně, protože nám zrovna nevyšlo počasí, bylo hodně větrno, z výletu jsme toho moc neměli. U opičí pláže opice nebyli, šnorchlování muselo probíhat z jiné strany skal, protože vítr byl opravdu silný, na Maya Bay pláž, pokud jste chtěli, se muselo dojet loďkou a za výstup na pláž chtěli ještě 400 THB/osoba (toto nebylo v ceně výletu). Zakončení bylo západem slunce, který byl pěkný. 🙂

Večer jsme se šli ještě projít na pláž, protože ostrov Phi Phi je známý svým nočním životem. A bylo to tak, parádní ohňová show přímo uprostřed pláže. Užijte si ji i vy prostřednictvím našeho videa. 🙂

Další den jsme se přesouvali na ostrov Krabi (Ao Nang beach), ráno jsme ale ještě stihli výstup na View Point a měli tak parádní výhled.

Závěrem

Phi Phi ostrovy lákají svou krásou a bohatým nočním životem. Stojí za to se sem podívat. Dále jsme pokračovali lodí do Krabi (Ao Nang).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..