O nás

O nás

Míša a Tomáš Matonohovi – mladý manželský pár, co rád cestuje všude po světě a chce se o své zážitky podělit s vámi.

Pár slov o Míše

Míša se narodila v Praze. Ani ve snu jí nikdy nenapadlo, že by z Prahy odešla, nicméně to tak jednou v roce 2004 poznala Tomáše z Olomouce. Dali se dohromady a dojížděli za sebou. Po střední škole se Míša odstěhovala za Tomášem a začala v Olomouci studovat fakultu. Po všech studijních etapách vystudovala bakalářský obor na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Nicméně moc v oboru nezůstala, v roce 2012 se s Tomem pokusili rozjet Korálkový eshop. Vše se podařilo a Míša se dnes o e-shop kompletně stará a moc jí to baví.

Míša je hodná, milá a usměvavá žena, co má ráda srandu. Miluje přírodu, cestování a dobré jídlo. Její úchylkou jsou náušnice, šperky a kabelky. 🙂

Pár slov o Tomášovi

Tomáš je z Olomouce. Vždycky ho bavili počítače a věci kolem internetu, proto po absolvování střední Elektrotechnické pokračoval ve studiu informatiky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Neotálel a už při studiích začal programovat a tvořit weby. Nejdřív jednodušší práce a projekty, pak přicházely složitější a větší práce. Tomáše to neskutečně bavilo a byl jako ryba ve vodě. Založil si živnost a při studiu podnikal. V roce 2013 úspěšně ukončil magisterské studium na Informatice a naplno se začal věnovat programování. Všechno šlapalo, a proto si v roce 2015 založil firmu Matosoft s. r. o. pro tvorbu webů a eshopů na míru.

Tomáš je klidný, chytrý a spolehlivý muž, co má radši léto než zimu. Zbožňuje cestování a poznávání nových věcí. Nepouští se do ničeho pohlavě, ale do všeho jde s rozvahou a rozmyslem.

Matonohovi